INFORMACJEO FIRMIE

Pracownia Usług Projektowych "Format" s.c. zajmuje się projektowaniem zróżnicowanych co do funkcji obiektów budowlanych, takich jak:

  • budynki mieszkalne
  • hale magazynowe i produkcyjne
  • sklepy, hotele
  • projekty konstrukcyjne budynków
  • płyty fundamentowe i projektowanie fundamentów w trudnych warunkach gruntowych
  • ściany oporowe

Zajmujemy się również sprzedażą i adaptacją projektów powtarzalnych, poradami przy wyborze odpowiedniego budynku, jego usytuowania i dostosowania funkcji do potrzeb klienta. Prowadzimy też całość procesu związanego z wydaniem pozwolenia na budowę poprzez uzyskanie wszelkich warunków technicznych dla inwestycji, niezbędnych uzgodnień i decyzji.

KRÓTKAHISTORIA

Pracownia Usług Projektowych "Format" spółka cywilna powstała w roku 1997. Została zarejestrowana jako firma prowadząca działalność projektową, kosztorysową oraz doradczą w projektowaniu w budownictwie.

W roku 2000 pracownia rozszerzyła swoją ofertę o wykonywanie kosztorysów różnego typu. Kosztorysy wykonywane są w oparciu o program kosztorysowy Winbud Profesional.

Od 2003 roku jesteśmy przedstawicielami największych i najbardziej popularnych pracowni architektonicznych sprzedających tzw. projekty powtarzalne. Wykonujemy również adaptację projektów tych firm, służymy doradztwem technicznym oraz pełnimy w razie potrzeby rolę inspektora nadzoru autorskiego.

W roku 2009 wprowadziliśmy nową usługę polegającą na wykonywaniu świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

W pracowni zastaniesz nas w godzinach od 10 do 18 w dni powszednie oraz od 10 do 15 w soboty. Możemy tez umówić się z Toba telefonicznie na dowolny termin na budowie lub działce. Zapraszamy!